OKNA - Okna dachowe

        Okna połaciowe zyskały popularność wraz z modą na budowanie domów z poddaszem użytkowym. Są dodatkowym - obok lukarn i okien w ścianach szczytowych - a często wręcz jedynym sposobem oświetlenia pomieszczeń na poddaszu. Dobrze dobrana liczba, wielkość i układ okien dachowych nie tylko spowoduje, że poddasze wypełni się światłem, ale również nada wnętrzu wyjątkowy, indywidualny charakter.

 


okna dachowe kielce

        Okna dachowe Dobroplast to nowość na rynku okien dachowych, poparta doświadczeniem i dynamicznym rozwojem jednej z największych firm branży okien i drzwi PCV w Polsce. Okna dachowe Skylight mogą być zamontowane w każdych warunkach ze wskazaniem na pomieszczenia o podwyższonej wilgotności.
Nie wymagają konserwacji, co czyni je łatwymi w użytkowaniu. Charakteryzują się dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną, szczelnością oraz bezpieczeństwem użytkowania i montażu.



okna dachowe kielce

 

        Spojrzenie na strych przez pryzmat produktów firmy OKPOL ukazuje nowe możliwości zagospodarowania niewykorzystanej przestrzeni. Ciemne, nieatrakcyjne pomieszczenia na poddaszu można łatwo zmienić w dobrze wentylowane, jasne wnętrza. Okna OKPOL równie dobrze sprawdzają się w nowych, budowanych od podstaw domach, pozwalając na maksymalne wykorzystanie powierzchni pod skośnym dachem.


Okna i drzwi Kielce DEMITECH    © 2010 made by   maXDesign Licznik odwiedzin : 4072